0%

COSTA FORTUNA İLE İSPANYA, PORTEKİZ, FRANSA VE ALMANYA

Gezdigeziyor / Turlar / Günlük Turlar / COSTA FORTUNA İLE İSPANYA, PORTEKİZ, FRANSA VE ALMANYA

Tur Bilgileri

Fiyat : ₺3.900,00
Çıkış İli : İSTANBUL
Çıkış Tarihi : 30.04.2020
Dönüş Tarihi : 08.05.2020
 • 1. Gün
  İstanbul- Barcelona

  İstanbul havalimanında belirlenen saatte rehberimiz ve Tura Turizm yetkilisi ile buluşuyoruz. Check-in ve gümrük işlemlerinin ardından Barcelona ya uçuyoruz. Varışımızın ardından pasaport kontrollerinden geçiyor ve valizlerimizi aldıktan sonra bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Barcelonadaki gemimize transferimizi gerçekleştiriyoruz. Gemimize varışımızın ardından kabinlere yerleşme ve serbest zaman.Gemimiz 14:00 de limandan ayrılacaktır.

  2. Gün
  Denizde Seyir

  Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz.

  3. Gün
  Lizbon (Portekiz)

  Gemimiz sabah saat 09.00 de Lizbon limanına yanaşacaktır.Portekiz'in başkenti olan Lizbon'da Lizbon Ulusal Tiyatrosu Truinfo Takı Lizbon Millet Meclisi Vasco da Gama Kulesi Aguas Livres Su Kemeri Belem Koprusu Restauradores Anıtı neogotik tarzda yapılmış Santa Justa Asansoru Jeronimos Manastırı Nossa Senhora da Conceicao Velha Kilisesi Tejo Nehri kıyısında bulunan ve 15. - 16. yy arasında cıkılan coğrafi keşifler anısına yapılan Padrao dos Descobrimentos ve ilk olarak orta cağda yapılan ancak 1755 depreminde yıkıldıktan sonra yeniden gotik trazda yapılan Carmo Rahibe Manastırı şehirde görebileceğimiz yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Lizbon turuna katılabilirler turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz saat 16:00 da limandan ayrılcaktır .(Lizbon şehir turu 70 €)

  4. Gün
  Vigo (İspanya)

  Gemimiz 09.00 da limana yanaşacaktır.İspanya ve Portekiz arasındaki sınırda bulunan küçük şehir bir körfez içine kurulmuştur. Ayrıca İspanya nın en büyük balıkçılık limanı olan Vigo gezilecek yerleri ile misafirlerine tarih kültür ve denizi bir arada deneyimleme imkanı sunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz Santiago de Compostela turuna katılabilirler .Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. (Santiago de Compostela Turu 100 € )Gemimiz limandan 19.00 da ayrılacaktır.

  5. Gün
  Denizde Seyir
  Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz.

  6. Gün
  Cherbourg (Fransa)

  Gemimiz sabah saat 08.00 de limana yanaşacaktır.Cherbourg Fransa' nın kuzeyinde Manş Denizine girinti halinde bulunan yarımadanın uc kısmındaki yerleşim yeridir. Kucuk sakin mutevazi bir kasabadır. La Cite de la Mer Ravalet Şatosu Emmanuel Liais Parkı Sainte-Trinite Parkı ve Thomas-Henry Muzesi gorebilir daha sonrasında kentin guzel sokaklarında yürüyüş yapıp sakin meydanlarında bulunan cafe ve barlarda keyfili zaman gecirebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Normandiya Sahilleri turuna katılabilirler. Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz akşam saat 20.00 de limandan ayrılacaktır. ( Normandiya Sahilleri Turu Kişi başı 100 €)

  7. Gün
  Denizde Seyir

  Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz.

  8. Gün
  Hamburg (Almanya)

  Gemimiz saat 07.00 de Hamburg limanına yanaşacaktır.Almanyanın dünyaya açılan kapısı da denilen kent büyük limanına da sahiptir. Şehirde çok sayıda irili ufaklı köprüler bulunmaktadır. Şehrin içinde pek çok park bulunmaktadır. Ayrıca küçük turistik gezi tekneleri ile Binnen ve Aussenalster göllerinde ya da kanallarda tekne ile şehri nehirler üzerindende gezebilirsiniz. Belediye binası nın (Rathaus) kulesine çıkarak şehrin güzelliğini tepeden de görebilirsiniz. Şehrin kalbi Rathaus meydanı ile Jungfernsteig arası rahatlıkla şehri keşfedebilirsiniz. Tarihi dokusunu yitirmeden modernleşen büyük bir kanal kenti olan Hamburg hareketli gece hayatı ve farklı lezzetleri tatmaya olanak veren lüks restoranlarıyla dikkat çeker.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin estra olarak düzenleyeceği Hamburg turuna katılabilir . Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz limandan 14.00 de ayrılacaktır.(Hamburg turu 40 € )

  9. Gün
  Amsterdam -İstanbul

  Gemimiz sabah saat 09:00 da Amsterdam limanına yanaşacak. Çıkış işlemlerimizin ardından Istanbul uçuşumuza istinaden havalimanına transferimizi gerçekleştireceğiz. Check-in işlemlerinin ardından İstanbula doğru yola çıkıyoruz. İstanbul Havaalanına varış ve turumuzun sonu

*Kişisel harcamalar (Internet ve telefon, kuru temizleme,

*Gemi servis ücreti (Günlük 10 € kişi başı gemide ödenir )

*Gemideki tüm alkollü ve alkolsüz içecekler

*Programda belirtilen ve gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek ekstra kara turları (turlar değişkenlik gösterebilir) *Vize bedeli (120 €)

*Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)

*Sağlık hizmetleri *Güzellik merkezi ve spa

*Seyahat sağlık sigortası ( 65 yaş ve üstü için sür prim uygulanır )

*Ankara ve İzmir iç hat bağlantı ücreti 120 € (Diğer şehirler için satış temsilcinizden bilgi alabilirsiniz )

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş
İspanya,Portekiz,Fransa,Almanya Fortuna Ile İç Kabin 30.04.2020 3.900 ₺